brosur_dagitim_ankara

Ankara’da broşür dağıtım hizmetleri sunan KURYEMAN; rakiplerinin yapmış olduğu çalışma teknikleri haricinde çok daha farklı, elit ve profesyonel çalışma teknikleri kullanmaktadır.

KURYEMAN; çalışmasını yaptırmak istediğiniz; broşür dağıtımı, insert dağıtımı, katalog dağıtımı, el ilanı dağıtımı gibi kurye çalışmalarınızı konusunda tecrübeli saha ekibi ile sorunsuz ve kusursuz dağıtım hizmetini sağlar. Dağıtım sonrası yapılan çalışmanın görsel kanıtlı (fotoğraflı) gelişmiş bir raporu tarafınıza sunulur. Sizde sadece dağıtımların nerede ne şekilde dağıtıldığı hakkında an ve an takip etme fırsatınız olmuş olur.

Ayrıca orta ve büyük ölçekli şirketlerin toplu dağıtım hizmetlerini proje bazlı kurye çözümleri de üretiyoruz. Bizimle çalışmak ve işinizi şansa bırakmamanız için iletişim ofislerimizi arayıp randevu almanız yeterli olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>